חיפוש :
  

טרנטינו חוזר!
סיקור ממוקד כלכלה ותרבות
פורסם : 10/09/2006, 00:05
אלון לוין ויובל בוסתן

שנתיים וחצי אחרי קיל ביל, קוונטין טרנטינו עומד לחזור לחיינו בפרויקט חדש ומסקרן שנקרא "Grind House" - זהו סרט המורכב משני סרטים באורך מלא, המבטיחים להיות עקובים מדם, אפילו בסטנדרטים של טרנטינו.  

קוונטין טרנטינו (קיל ביל, ספרות זולה) ורוברט רודריגז (דספראדו, ספיי קידס, עיר החטאים), עובדים ביחד על פרויקט ייחודי שיקרא "Grind House" (שם הסרט הוא מחווה לבתי הקולנוע הגדולים של פעם, שכונו בשם הזה עקב נטייתם להקרין סרטים אלימים במיוחד מסביב לשעון).

הסרט, יהיה מורכב משני סרטים באורך כמעט מלא (בהתחלה דיברו על שעה כל אחד, אבל הם יהיו ארוכים יותר כנראה), כשטרנטינו ורודריגז, שכתבו את התסריט במשותף, יביימו כל אחד את אחד מהסרטים. בין שני הסרטים, וכחלק ממכלול הסרט הגדול, יוקרנו פרסומות וטריילרים לסרטים שלא קיימים ויוכנו במיוחד לסרט.

הסרט של רודריגז נקרא "Planet Terror" (כוכב הטרור) והוא עיקרו סרט זומבים. רוז מגוואן תככב בתור בחורה קטועת רגל, עם דרייב רצחני לכסח כל זומבי שמסתובב לידה.

הסרט של טרנטינו, שנקרא "Death Proof" (חסין ממוות, בתרגום חופשי), יהיה כמיטב המסורת של טרנטינו – מדמם ורצחני ביותר, רק שבמקום רוצח עם סכין, הוא ישתמש במכונית... קורט ראסל יככב בתור מייק, איש פעלולים בעל נטיות התאבדות. לצידו, תופיע אשת הפעלולים הותיקה זואי בל בתפקיד עצמה.

טרנטינו, שדי ממעיט בראיונות לתקשורת בזמן האחרון, נשמע מתלהב דווקא מהטריילרים – "זה אחד הדברים שאני הכי מחכה להם – מקורו של הרעיון בערבי סרטים שהייתי עושה בבית לחברים, כשבין סרט לסרט הייתי משלב טריילרים לכל מיני סרטים אחרים בשביל להיכנס לאווירה... אני עובד על טריילרים למערבון ספגטי, לסרט קונג-פו, לסרט העוסק בניצול מיני, שייקרא "שמנמנות בשבדיה"... אין לי ספק שהטריילרים יהיו כל כך טובים עד שהמעריצים ידרשו שנעשה סרטים גם מהם".

הקליקו כאן לצפייה בכרזה של "Death Proof"
הקליקו כאן לצפייה בכרזות של "Planet Terror" - כרזה 1, כרזה 2.

Grind House יעלה לאקרנים ב-6 באפריל 2007 בארה"ב.

מכונית רצחנית במקום סכין - צילום מהסט.

ומה הלאה?

היומנים של שני הבמאים המוערכים מלאים לשנים הקרובות – רודריגז יתפנה להפוך את "עיר החטאים" שלו לטרילוגיה, בעוד טרנטינו יעבור לעבוד על "Inglorious Bastards" – "הר האוורסט שלי" כמו שהוא מכנה אותו, לו הוא כותב את התסריט כבר יותר משש שנים, מה שהוליד תסריט עם נפח לשלושה סרטים באורך מלא.

הסרט הוא סרט מלחמה שאמור להיות מחווה לסרט איטלקי מסוף שנות ה-70 בעל שם זהה, כמו גם ל-12 הנועזים, הבריחה הגדולה ושאר סרטי המלחמה הגדולים. הסרט מתרחש בזמן מלחמת העולם השנייה ועוקב אחר (אזהרת ספויילר– צבעו את השורה הבאות לקריאה) קבוצת חיילים אשר נידונו למוות וממתינים להוצאתם להורג (סוף ספויילר).

מייקל מדסן (קיל ביל) הוא השחקן הבולט ביותר שחתם על השתתפות בסרט, בעוד שאדי מרפי אישר לאחרונה כי טרנטינו, לא רק שפנה אליו והציע לו לככב בסרט, אלא שהוא אף הציע למרפי לכתוב עבורו תסריט לשוטר מבברלי הילס 4 !

עוד קודם, טרנטינו יתיישב לכתוב את התסריט לשני סרטי אנימציה שיהוו פריקוולים ל"קיל ביל" – אחד מהסרטים יתמקד בסיפור הרקע של ביל והשני – בסיפור הרקע של הכלה...

שאלו את יוֹדה

שירות חדש לקוראי ספויילר: לכל שאלה תשובה - מתים לדעת מה יקרה בסדרה האהובה עליכם? רוצים פרטים על סרט שעומד לצאת? רוצים להתקיל חברים בפרטי טריוויה על קולנוע ולא יודעים איפה לחפש? בשביל זה אנחנו כאן!

שילחו שאלה ליוֹדה באמצעות תגובה לפוסט הזה והוא כבר יסגור לכם את הפינה. השאלות הבולטות והמסקרנות יזכו להבלטה בבלוג ובטור השבועי של ספויילר.

החדשות שעשו את השבוע החולף

שודדי הקאריבים 2 עם 991.9 מיליון דולר
ג'ים קארי וקמרון דיאז שוב ביחד!
אורלנדו בלום נפנף את דיוויד האסלהוף
צוות לעניין: עכשיו הסרט
קבלו אותם: אופטימוס פריים ומגהטרון!
טריילר חדש (ומגניב) לקאזינו רויאל
מתחילים לעבוד על המומיה 3
חדשות טריות מסוף השבוע - טריילר לחדש של קלינט איסטווד, הסרט הבא של ניקולסון וזהות המנחה של טקס האוסקר הבא

הצטרפו לרשימת התפוצה של ספויילר

החל מהיום תוכלו לקבל עדכונים באי-מייל עם פרסום פוסטים חדשים, לאחר השלמת תהליך ההרשמה הפשוט כאן.

"ספויילר" מתפרסם באתר סיקור ממוקד בכל יום ראשוןלדף הבית   הדפסה  שלח תגובה לעורך